ZDRAVÍ V KAPSE

Často slýchám v ordinaci otázku, co je tedy skutečně zdravé, jak se má člověk udržet v kondici, co má jíst, co a kolik má pít, jak se má hýbat, prostě co má a nemá dělat…

V této knize stručně a zábavně shrnuji, co znamená zdravý životní styl - a to velmi prakticky, abychom ho mohli aplikovat ve svých každodenních životech. Protože to je základ zdraví - vybudovat si zdravé návyky a ty automaticky ve svém životě následovat. Najdete zde snadno proveditelné tipy ke zlepšení zdraví pro každý den, kterými se můžete inspirovat a některé z nich do svých každodenních životů zařadit a zlepšit tak své zdraví a pohodu.

ZDRAVÍČKO

...aneb zdravověda pro děti. Zde najdete vše, co potřebuje dítě vědět o zdraví!

Tato ilustrovaná brožurka hravou formou vede děti i jejich rodiče k zamyšlení, co to vlastně je zdraví a jak o něj pečovat. Děti pochopí, co jejich zdraví svědčí a co mu škodí, dozvědí se o zdravém jídle a pití, péči o zuby, pohybu, vztazích i dobré náladě a také čemu se naopak vyhýbat. Malí i velcí zde naleznou praktické tipy na jednoduché každodenní návyky, díky kterým se budou cítit v kondici a v pohodě. Po přečtení si každý řekne: Je tak snadné být zdráv!
Vyhledávání